02 grudnia 2015

LookBook

Jako amatorka mody często szperam w internecie, jak i poprzez aplikacje mobilne w poszukiwaniu ciekawych osób i stylizacji.

Jedna z aplikacji, z której często korzystam, gdy poszukuje ciekawych osób lub stylizacji, jest to LookBook. Na lookbook'u można znaleźć dużo ciekawych stylizacji w tym poście chce wam pokazać ciekawe profile i stylizacje na lookbook'u.

Uprzedzam , że aplikacja przeznaczona jest jedynie dla tych, którzy lubią azjatycki typ urody – użytkownikami, przynajmniej tymi wrzucającymi swoje fotografie, są jedynie mieszkańcy wschodu.Jeśli o samą zabawę chodzi, mamy możliwość przeglądania stylizacji (całe manu znajdziemy klikając w lupę w lewym górnym rogu). Gdy mamy na myśli konkretny look/użytkownika/markę/element stroju, szukamy tego w  wyszukiwarce. 

Podoba mi się w aplikacji to to, że pod każdym zdjęciem znajduje się określenie wzrostu modela/-ki, co przynajmniej poglądowo pozwoli nam sprawdzić, czy strój pasować będzie do naszej sylwetki. Aplikacja dostępna za darmo w Google Play i iTunes.

6 komentarzy :

 1. jesteś zaginioną Sis Kardaszianek :D czy jak to się tam pisze :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pirwsze cztery zestawy są świetne- jak najbardziej moje klimaty <3
  rockowe i z charrakterem- absolutnie nic bym tam nie zmieniła, wszystko mi się podoba :)
  świetny post :)

  pozdrawiam :)
  daria

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tą aplikacje, zawsze mnie inspiruje :)
  Mój kanał na yt
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra ta aplikacja :)

  http://wmymswieciewitam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka